Harmonogram występów – IV Konkurs muzyczny „MIŃSKIE NUTKI KONSTANTEGO”

19 kwietnia 2024

Sala koncertowa Miejskiej Szkoły Artystycznej I stopnia im. Konstantego Ryszarda Domagały w Mińsku Mazowieckim

  • 1. Zgłoszenie indywidualne – 08:30
  • 2. Zgłoszenie indywidualne – 08:30
  • 3. Szkoła Podstawowa im. gen. Józefa Bema w Rudzie – 08:45
  • 4. Przedszkole Miejskie Nr 3 w Mińsku Mazowieckim – 09:00
  • 5. Przedszkole Publiczne Michałek – 09:00
  • 6. Przedszkole Publiczne Michałek – 09:00
  • 7. Przedszkole Publiczne „Michałek” Mińsk Mazowiecki ul Dąbrówki 41 A – 09:00
  • 8. Niepubliczne Przedszkole Do Re Mi w Chrośli – 09:15
  • 9. Niepubliczne Przedszkole Do Re Mi w Chrośli – 09:15
  • 10. Niepubliczne Przedszkole Do Re Mi w Chrośli – 09:15
  • 11. Niepubliczne Przedszkole Do Re Mi w Chrośli – 09:15
  • 12. Niepubliczne Przedszkole Do Re Mi w Chrośli – 09:15
  • 13. Niepubliczne Przedszkole Do Re Mi w Chrośli – 09:15
  • 14. Niepubliczne Przedszkole Do Re Mi w Chrośli – 09:15
  • 15. Niepubliczne Przedszkole ” U cioci Ewy” – 09:45
  • 16. Niepubliczne Przedszkole ” U cioci Ewy” – 09:45
  • 17. Niepubliczne Przedszkole ” U cioci Ewy” – 09:45
  • 18. Szkoła Podstawowa im. Szarych Szeregów w Górkach – 10:00
  • 19. Szkoła Podstawowa im. Szarych Szeregów w Górkach – 10:00
  • 20. Szkoła Podstawowa im. Szarych Szeregów w Górkach – 10:00
  • 21. Szkoła Podstawowa im.Szarych Szeregów w Górkach – 10:00
  • 22. PRZEDSZKOLE MIEJSKIE Nr 6 MIŃSK MAZOWIECKI – 10:20
  • 23. Przedszkole Miejskie Nr 6 w Mińsku Mazowieckim – 10:20
  • 24. Niepubliczne Przedszkole „TIK TAK” – 10:30
  • 25. Niepubliczne Przedszkole „TIK TAK” – 10:30
  • 26. Niepubliczne przedszkole Tik Tak w Mińsku Mazowieckim – 10:30
  • 27. Oddział Przedszkolny przy Publicznej Szkole Podstawowej w Wiciejowie – 10:45
  • 28. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wiciejowie – 10:45
  • 29. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wiciejowie – 10:45
  • 30. Punkt Przedszkolny „W Stumilowym Lesie” w Wiciejowie – 10:45
  • 31. Zespół Szkolno – Przedszkolny nr1 (Przedszkole Miejskie nr2) w Mińsku Maz. – 11:00
  • 32. Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Mińsku Mazowieckim – 11:00
  • 33. Domowe Przedszkole Zofia Małgorzata Gierdal – 11:10
  • 34. Domowe Przedszkole Zofia Małgorzata Gierdal – 11:10
  • 35. Domowe Przedszkole Zofia Małgorzata Gierdal – 11:10
  • 36. Domowe Przedszkole Zofia Małgorzata Gierdal – 11:10
  • 37. Domowe Przedszkole Zofia Małgorzata Gierdal – 11:10
  • 38. Niepubliczne Przedszkole Świat Odkrywców – 11:30
  • 39. Przedszkole Niepubliczne Świat Odkrywców – 11:30
  • 40. Przedszkole Niepubliczne Świat Odkrywców – 11:30
  • 41. Przedszkole Niepubliczne Świat Odkrywców – 11:30
  • 42. Przedszkole Miejskie nr 4, ul. Tuwima 2 , Mińsk Maz. – 12:00
  • 43. Przedszkole Miejskie z Oddziałem Specjalnym i Oddziałem Integracyjnym nr 4 – 12:00
  • 44. Przedszkole Miejskie z Oddziałem Specjalnym i Oddziałem Integracyjnym nr4 – 08:45
  • 45. Przedszkole Miejskie nr 1 – 12:10
  • 46. Przedszkole Miejskie Nr 1 im. Stanisława Jachowicza w Mińsku Maz. – 12:10
  • 47. Przedszkole Publiczne „Chatka Puchaka” w Mińsku Mazowieckim – 12:30
  • 48. Przedszkole Publiczne „Chatka Puchatka” w Mińsku Mazowieckim – 12:30
  • 49. Przedszkole Publiczne Chatka Puchatka – 12:30
  • 50. Przedszkole Niepubliczne Funny Kids – 12:45
  • 51. Przedszkole Niepubliczne Funny Kids – 12:45
  • 52. Przedszkole Niepubliczne Funny Kids – 12:45
  • 53. Przedszkole Niepubliczne Funny Kids – 12:45
  • 54. Przedszkole Niepubliczne Klub Malucha – 13:00
  • 55. Przedszkole Niepubliczne Klub Malucha w Mińsku Mazowieckim – 13:00
  • 56. Przedszkole Prywatne ,,Mini Raj” Beata Laskowska – 13:15
  • 57. PRZEDSZKOLE PRYWATNE MINI RAJ – 13:15