Lista laureatów – IV Konkurs Muzyczny „Mińskie nutki Konstantego”

ZESPOŁY:

Kategoria 1

I miejsce – I Niepubliczne Przedszkole TikTak „Wiosna śpiewa na zielono”

II miejsce – Niepubliczne Przedszkole Do Re Mi w Chrośli – Wesołe małpki „Małpia przygoda”

III miejsce – Przedszkole Publiczne Michałek „Marcowe żaby”

III miejsce ex aequo – Przedszkole Miejskie z Oddziałem Specjalnym i Oddziałem Integracyjnym nr 4 w Mińsku Mazowieckim „Biedroneczki kropeczki”

Wyróżnienia:

– Przedszkole Niepubliczne Funny Kids „Wiosno, wioseneczko”

– Domowe Przedszkole Zofia Małgorzata Gierdal „Wiosna na wsi”

– Przedszkole Publiczne Chatka Puchatka „Do Przedszkola”

Kategoria 2

I miejsce – Przedszkole Publiczne Michałek „Żabki na spacerze”

II miejsce – Przedszkole Niepubliczne Świat Odkrywców „Cóż to za nowina”

III miejsce – Niepubliczne Przedszkole Do Re Mi w Chrośli „Piosenka o żabce”

III miejsce ex aequo – Przedszkole Miejskie nr 1 „Wyszły dzieci do ogródka”

Wyróżnienia:

– Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 (Przedszkole Miejskie nr 2) w Mińsku Mazowieckim „Kwiecień-plecień”

– Szkoła Publiczna im. Szarych Szeregów w Górkach – Zuchy „Wiosenne buziaki”

– Publiczna Szkoła Podstawowa w Wiciejowie „Dzień dziecka”

– Przedszkole Miejskie nr 3 w Mińsku Mazowieckim „Piosenka o zdrowej wodzie”

Kategoria 3

I miejsce – Domowe Przedszkole Zofia Małgorzata Gierdal „Kolorowa Pani Wiosna”

II miejsce – Przedszkole Miejskie nr 4 „Tak nazywa się ta gra”

III miejsce – Przedszkole Publiczne „Michałek”  – „Wiosenna Przebudzanka”

III miejsce ex aequo – Przedszkole Miejskie nr 6 „Powitanie Wiosny”

Wyróżnienia:

– Przedszkole Niepubliczne „Klub Malucha” w Mińsku Mazowieckim – „Małe niebo”

– Przedszkole Miejskie nr 1 w Mińsku Mazowieckim „Kołysanka dla córeczki”

– Szkoła Podstawowa im. Szarych Szeregów w Górkach „Kolorowa wiosna”

SOLIŚCI:

Kategoria 1

I miejsce – Zofia Kosikowska – Przedszkole Niepubliczne Funny Kids

II miejsce – Ewa Goncikowska – Niepubliczne Przedszkole TikTak

III miejsce – Otylia Taciak – Niepubliczne Przedszkole Do Re Mi w Chrośli

Kategoria 2

I miejsce – Agata Dołgań – Niepubliczne Przedszkole Do Re Mi w Chrośli

II miejsce – Agata Olsińska – Przedszkole Niepubliczne Świat Odkrywców

III miejsce – Józef Cegielski – Punkt Przedszkolny „W Stumilowym Lesie” w Wiciejowie

III miejsce ex aequo – Pola Jasińska – Domowe Przedszkole Zofia Małgorzata Gierdal

Wyróżenienia:

– Kalina Kalinowska – Niepubliczne Przedszkole TikTak w Mińsku Mazowieckim

– Anna Kosior – Niepubliczne Przedszkole Do Re Mi w Chrośli

Kategoria 3

I miejsce – Antonina Rawska – Domowe Przedszkole Zofia Małgorzata Gierdal

II miejsce – Weronika Kurek – Przedszkole Niepubliczne Funny Kids

III miejsce – Melania Lefek – Szkoła Podstawowa im. Szarych Szeregów w Górkach

III miejsce ex aequo – Zuzanna Kowalczyk – Niepubliczne Przedszkole TikTak w Mińsku Mazowieckim

Wyróżnienia:

– Alicja Romaniuk – Niepubliczne Przedszkole „U cioci Ewy”

Kategoria 4

I miejsce – Marcin Długaszek

II miejsce – Aleksandra Rybakiewicz – Domowe Przedszkole Zofia Małgorzata Gierdal

III miejsce – Pola Ponceleusz – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 (Przedszkole Miejskie nr 2 w Mińsku Mazowieckim)

III miejsce ex aequo – Aleksandra Ambroziak – Przedszkole Miejskie nr 1 w Mińsku Mazowieckim

Wyróżnienia:

– Zuzanna Oklesińska – Szkoła Podstawowa im. gen. Józefa Bema w Rudzie

– Lidia Bartnik – Oddział Przedszkolny przy Publicznej Szkole Podstawowej w Wiciejowie

– Klara Piotrkowicz – Szkoła Podstawowa im. Szarych Szeregów w Górkach

– Elżbieta Ładno – Niepubliczne Przedszkole Do Re Mi w Chrośli

– Aleksandra Kowalczyk – Przedszkole Niepubliczne Funny Kids